OHSAS 18001

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI VE SİSTEM KURULMASI

  • OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Belgesinin firmanıza şirketinize temin edilmesinde DNGÇEV Çevre Danışmanlık olarak Sistem Kurulumu ve belgenin alınmasına yönelik danışmanlık eğitim hizmetleri vermekteyiz.
  • DNGÇEV Çevre Danışmanlık danışmanları OHSAS 18001 Belgesinin alınma sürecinin en başından belgelendirme denetimine ve OHSAS 18001 belgesinin şirketinize teslim edilmesine kadar bütün süreçleri yönetmektedir.
  • DNGÇEV Çevre Danışmanlık OHSAS 18001 Başdenetçi olan ve aynı zamanda Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetkili İş Güvenliği ünvanına sahip danışmanlarını, eğitimcilerini ve uzmanlanlarını şirketinize Ohsas 18001 Standardına göre İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması, OHSAS 18001 Belgesi için gerekli dokümantasyonun hazırlanması, OHSAS 18001 Belgesi için gerekli kayıtlar ve Uygulamaların yaptırılmasını sağlayarak denetime hazır hale getirmektedir. Bütün çalışmalar danışman ve eğitmenlerimizin gözetiminde yapıldıktan sonra OHSAS 18001 Belgesi verme yetkisine sahip akredite Uluslar arası Belgelendirme Kuruluşlarına şirketiniz adına müracaat etmekte ve belgelendirme denetiminden başarı ile geçmenizi sağlamaktadır.
  • DNGÇEV Çevre Danışmanlık hiç belgesi olmayan firmalara OHSAS 18001 Belgesinin alınmasının yanı sıra mevcut OHSAS 18001 Belgenizin devamlılığını sağlayacak sürekli danışmanlık, gözetim denetimi danışmanlık hizmetlerini de vermektedir.


Çevre Yönetimi ve Teknolojileri Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Almak İçin İletişime geçin.

İLETİŞİM