TS EN ISO 9001

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI VE SİSTEM KURULMASI

  • DNGÇEV Çevre Danışmanlık olarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesinin için danışmanlık ve eğitim hizmetleri veya Daha önce alınmış olan İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri verilmektedir..
  • ISO 9001 Belgesi olmayan firmalara ISO 9001 Kalite Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını ISO 9001 Kalite Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın ISO 9001 Kalite Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak ISO 9001 belgesininalınmasını sağlıyoruz.
  • Yani ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.ISO 9001 Belgesi olan bir firmada Kurulan Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması ISO 9001 Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili ISO belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .
  • ISO 9001 Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.


Çevre Yönetimi ve Teknolojileri Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Almak İçin İletişime geçin.

İLETİŞİM